WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Sławomir Filipiuk

Lektor BLS Communication. Magister translatoryki, związany ze szkołą od założenia. Entuzjasta fantastyki i nowoczesnych technologii. Lubi latawce. Raz do roku produkuje faworki w ilości hurtowej, by nakarmić nimi cały zespół Leader School. Fan polskiej kinematografii, "Hydrozagadkę" zna na pamięć.

Sylwia Pawlik

Lektorka BLS Communication i egzaminatorka telc. Absolwentka UMCS - kierunek filologia angielska. Z Leader School związana od 2010 roku. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych. Entuzjastka podróży i zakupów. Zawsze uśmiechnięta i perfekcyjnie zorganizowana. W pracy stawia na skuteczność i efektywność.

Michał Parafiński

Lektor BLS Communication. Magister lingwistyki stosowanej, miłośnik twórczości Terrego Pratchetta, sportów zimowych i gier komputerowych. Praca jest jego drugim domem, więc w Leader School spędza każde popołudnie :)

Patrick Walsh

Lektor BLS Communication, native speaker. Przybył z Dublina za głosem serca. Po dwóch latach pobytu w Polsce posługuje się naprawdę dobrą polszczyzną i choć jeszcze wiele rzeczy go tu dziwi, potrafi doskonale odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Sylwia Radecka

Lektor BLS Communication. Magister filologii angielskiej, pozytywnie zakręcona nauczycielka o zaraźliwym śmiechu. Tańczy flamenco! Jej kolekcja ozdób światecznych zdaje się nie mieć dna ni końca, toteż ze stoickim spokojem udostępnia nam co roku jej część do dekoracji szkoły.

Izabela Maziejuk

Lektorka BLS Communication i trenerka Leo English. Absolwentka lingwistyki stosowanej i wiedzy o kulturze przy Uniwersytecie Warszawskim. Pracuje w zawodzie od 10 lat, a w 2013 roku szczęśliwe wylądowała na planecie pozytywnie zakręconych - Leader School. Uwielbia jeździć na rowerze, chodzić na koncerty i podróżować.

Aneta Chomiuk

Trenerka Leo English. Mgr filologii angielskiej. W zawodzie pracuje od 6 lat. Od września 2015 roku związana z Leader School. Interesuje się wczesnym nauczaniem języka angielskiego. Pełna optymizmu oraz wytrwała. Lubi jazdę na rowerze oraz bieganie.

Wioleta Jasińska

Lektorka BLS Kommunikation oraz trenerka Leo English. W zespole Leader School od samego początku istnienia szkoły. Super zorganizowana mama trójki urwisów w wieku przedszkolnym i szkolnym, na nich sprawdza wszelkie nowinki w nauczaniu języków obcych.

Anna Chudzik

Lektorka BLS Kommunikation. Z równym zaangażowaniem naucza języka niemieckiego maluchy, jak i młodzież oraz dorosłych. Najbardziej wysportowana osoba w zespole. Czas wolny spędza aktywnie - jeżdżąc na nartach lub pływając. Trenerka reprezentacji pływaczek w jednym z bialskich liceów.

Magdalena Gawłowska

Absolwentka filologii romańskiej na KUL w Lublinie. Pracę magisterską napisała z dziedziny językoznawstwa. Znając 2 języki romańskie: francuski i włoski chętnie podzieli się własną wiedzą i poszerzy grono osób zainteresowanych uczeniem się tych języków. Zainteresowania: uwielbia słuchać dobrej muzyki, tańczyć i oglądać horrory. Jej pasją kulinarną są sałatki.

Fernando La Torre

Pochodzi z Peru. Ukończył konserwatorium muzyczne. Praca z dziećmi i młodzieżą to jego pasja. Lubi też studiować języki obce. Mówi po hiszpańsku, niemiecku, angielsku, rosyjsku i włosku. Dużą przyjemność sprawiają mu podróże i poznawanie różnych kultur. Jednocześnie interesuje się literaturą i piłką nożną.

Agnieszka Hładoniuk

Lektorka BLS Communication i trenerka Leo English. Pełna energii i lubiąca wyzwania. Niestraszne jej ani pięciolatki, ani gimnazjaliści, ani dorośli. Nikt nigdy nigdzie nie widział jej z kwaśną miną.

Marta Twardowska

Lektorka BLS Communication. Filolożka angielska i amerykanistka. Tłumaczy i naucza. Wyspana i z kubkiem dobrej kawy może prawie wszystko :)

Aleksandra Rola

Trenerka Leo English i lektorka języka rosyjskiego. Pełna spokoju i cierpliwości nauczycielka o dwudziestoletnim stażu w zawodzie. Interesuje się medycyna naturalną. Raz w roku na jeden dzień podczas imprezy firmowej wciela sie w rolę św. Mikołaja i obdarowuje wszystkich prezentami.

Arkadiusz Lipiński

Magister filologii angielskiej, fanatyk powieści Stephena Kinga, gier RPG i punk rocka. Z natury pracoholik. Fan wszystkiego, co amerykańskie. Czuwa na posterunku do późnych godzin nocnych. Powiadają, że nie śpi, bo trzyma kredens.

Maria Łaska

Lektorka BLS Communication, najmłodsza ciałem i duchem w zespole Leader School. Wielbicielka muzyki latynoskiej i salsy. Lubi podróżować pociągiem. Kolekcjonerka przepisów kulinarnych. Związana ze szkołą od 2015 roku.

Agnieszka Trwoga

Trenerka programu Leo Maniak. Mgr filologii polskiej na UMSC w Lublinie. Nauczyciel i terapeuta pedagogiczny. Trwoga, która nie boi się wyzwań. Uparta, ale niekoniecznie jak osioł. Fanka Scrabbli i Rummikuba uzależniona od słodkości.

Mariola Szupiluk

Trenerka programu Leo Maniak.Polonistka i pedagog, ale najczęściej Barwna bibliotekarka przecząca stereotypom pani z koczkiem. Ma silną pasję czytelniczą i chęć zarażania nią na zajęciach ze sprawnego czytania. W doskonaleniu technik uczenia jest czasami tak pomysłowa, że zupełnie jak w piosence disco polo "nie ma mocnych na Mariolę". Mimo obfitości parodii związanych z jej imieniem, niekabaretowo dba o poprawność językową i z radością przekazuje ją na zajęciach z ortografii.

Katarzyna Wojewoda

Od 14 lat nauczyciel matematyki i fizyki. Uważa, że matematyka nie może wypełnić życia, ale jej nieznajomość już niejednemu je wypełniła. Pomaga wszystkim tym, których przerażają potęgi, pierwiastki, całki i różniczki.

Jarosław Radecki

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie. Prawdziwy pasjonat, zarażający miłością do historii wszystkich wokół. Od wielu lat przygotowuje uczniów bialskich liceów do olimpiad przedmiotowych i odnosi w tej dziedzinie same sukcesy.